Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo pszczelarsko - farmaceutyczne. Myslenice

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Farmaceutyki > małopolskie > Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo pszczelarsko - farmaceutyczne. Myslenice

Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo pszczelarsko - farmaceutyczne. Myslenice

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie "APIPOL-KRAKÓW" sp. z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji, zajmującą się produkcją i przetwarzaniem produktów pszczelich.
 
Do produkcji wysokowartościowej żywności i produktów o właściwościach leczniczych wykorzystywane są nowoczesne biotechnologie, które APIPOL-KRAKÓW stosuje w kompleksowym systemie gospodarki pasiecznej.
 System ten, zwany SYSTEMEM Apipol, pozwala na efektywną i ekonomiczną produkcję pszczelarską.
 
Wysokie wymagania jakościowe, jakie stawia sobie za cel firma APIPOL-KRAKÓW, są nie tylko zgodne z wymogami stawianymi produkcji żywnoci, ale także speniają wysokie normy rynku farmaceutycznego, gdyż szereg surowców pszczelich znajduje dalsze zastosowanie w produkcji suplementów diety, preparatów leczniczych i kosmetyków, któych producentem jest firma farmaceutyczna "APIPOL-FARMA" Sp. z o.o. w Myślenicach.
 
Firma APIPOL-KRAKÓW, odpowiadając na stale wzrastające zapotrzebowanie na naturalne produkty pochodzenia pszczelego, oferuje bogatą ofertę miodów, ziołomiodów, cukierków oraz produktów z pierzgi i czekolad.
 Produkty pakowane są w szklane słoiki, pokryte estetyczną folią termokurczliwą, stanowicą idealne zabezpieczenie i gwarancję jakości.
 
Nasza oferta dotyczy takich zagadnień jak między innymi: miód, mleczko pszczele, produkty pszczele, apiterapia, propolis, kit pszczeli, ziołomiód, pyłek pszczeli i wiele innych produktów pszczelich.
 
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Nazwa obiektu: Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo pszczelarsko - farmaceutyczne. Myslenice
Branża: Farmaceutyki
Województwo: małopolskie
Adres: ul.Cegielskiego 2
32-400 Myślenice
Tel: 12 272 10 68
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 12 378 38 62
Strona www: http://www.apipol.com.pl
E-mail: biuroapipol@apipol.com.pl

Słowa kluczowe: Apipol-Farma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo pszczelarsko - farmaceutyczne. Myslenice , Preparaty Na Odporność Myślenice, Preparaty Na Oparzenia Myślenice, Preparaty Intymne Myslenice, Preparaty Na Ukąszenia Myslenice, Preparaty Na Podrażnienia Myslenice, Preparaty Na Sen Myslenice, Preparaty Na Odchudzanie Myslenice, Preparaty Na Hemoroidy Myslenice, Preparaty Na Kaszel Myśenice, Preparaty Na Ochronę Wątroby Myslenice, Preparaty Nawzmocnienie Organizmu Myślenice, Usługi Pakowania Myslenice, Usługi Rozlewu Myslenice, Usługi Saszetkowania Myślenice, Usługi Tabletkowania Myślenice, "APIPOL-FARMA" Przedsiębiorstwo Pszczelarsko- Farmaceutyczne Myślenice ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria