Apollo. Hotel,spotkania biznesowe,wesela Darłowo

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Hotele > zachodniopomorskie > Apollo. Hotel,spotkania biznesowe,wesela Darłowo

Apollo. Hotel,spotkania biznesowe,wesela Darłowo

Ze względu na unikalne położenie Hotel Apollo w miejscowości Darłowo gwarantuje niezapomniane wrażenia. Hotel znajduje się na plaży otoczony parkiem zdrojowym ze stylową fontanną w sąsiedztwie różanej wydmy. Wyjątkową zabawę zapewnia nastrój wyjątkowej sali balowej zwieńczonej antresolami i oświetlonej weneckim żyrandolem. Bezkresny widok z okien kawiarni widokowej pozostawia niezatarte w pamięci zachody słońca.

Pięknie odrestaurowane wnętrza dostarczają niezapomnianych wrażeń, a unikalny charakter hotelu tworzy 16 klimatyzowanych, luksusowych i eleganckich pokoi z widokiem na morze, z rozległymi tarasami lub widokiem na park z fontanną oraz 1 apartament z tarasem i balkonem wychodzącym na morze oraz wejście do portu.

W standardzie wszystkie pokoje wyposażone są w:

- TV LCD, - telefon, - szybkie łącze internetowe, - mini-bar, - sejf.

W całym hotelu instalacja wodna wyposażona jest w urządzenia zmiękczające wodę, czyniąc ją przez to zdrową i miękką jak deszczówkę. Z każdego pokoju jest dostęp do windy. Przy pobytach rodzinnych jest możliwość bezpłatnego dostawienia łóżeczka dziecięcego oraz wypożyczenie wanienki.

Wieczorami zapraszamy naszych gości na ognisko lub grill, natomiast naszych milusińskich zapraszamy na plac zabaw.

Dodatkowe usługi

Hotel Apollo szczyci się również najpiękniejszą w okolicy Salą Balową z profesjonalnym sprzętem do obsługi wszelkiego rodzaju imprez muzycznych i tanecznych. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu różnego rodzaju przyjęć jak: wesela, komunie, chrzty.

Hotel posiada również rozbudowane, profesjonalne zaplecze konferencyjne dostosowane do potrzeb klienta biznesowego. Organizujemy konferencje, szkolenia, sympozja oraz bankiety.

 

 

 

Słowa kluczowe: hotel Darłowo, hotele Darłowo, hotel nad morzem Darłowo, hotele nad morzem Darłowo, wesela Darłowo, wesele Darłowo, wesele nad morzem Darłowo, wesela nad morzem Darłowo, spotkania biznesowe Darłowo, konferencje Darłowo, sala konferencyjna Darłowo, sale konferencyjne Darłowo, sale weselne Darłowo, sala weselna Darłowo, dom weselny Darłowo, nocleg Darłowo, noclegi Darłowo, wczasy nad morzem Darłowo, weekend nad morzem Darłowo, hotel przy plaży Darłowo, wczasy zdrowotne Darłowo, wczasy odchudzające Darłowo