Apartamenty Pokoje nad Morzem Berko Sp. z o.o. Łukęcin
Apartamenty Pokoje nad Morzem Berko Sp. z o.o. Łukęcin

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy państwu przedstawić ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów nad morzem w niezwykle urokliwej miejscowości nadmorskiej Łukęcin leżącej na Wybrzeżu Rewalskim. Kompleks Blue Mare położony jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w lesie sosnowym w odległości zaledwie 150 m od morza, z własnym dojściem na bałtycką plażę. Powierzchnia apratamentów wynosi od 38 do 43 m2. Na terenie inwestycji znajduje się basen dostępny dla właścicieli i wynajmujących apartamenty, plac zabaw i sala zabaw dla dzieci oraz parking i restauracja z barem. Każdy apartament składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki, ma też dedykowane miejsce parkingowe.

 

W Blue Mare można też wynająć apartament, aby skorzystać z tutejszych atrakcji, odpocząć i cieszyć się nieskazitelną przyrodą. Koszt takiego pobytu zależy od okresu, w którym się odbywa, liczby osób zamieszkujących, a także ilości posiłków, które serwowane są z naszej kuchni. Co rok goszczą tutaj Polacy i Niemcy chwaląc sobie Blue Mare za dobrą obsługę, staranne i użyteczne wyposażenie pokoi, a także piękne otoczenie obiektu.

Nazwa obiektu: Apartamenty Pokoje nad Morzem Berko Sp. z o.o. Łukęcin
Branża: Nieruchomości , Pośrednictwo , Zarządzanie , Administracja, Nieruchomości - wycena, Nadleśnictwa
Województwo: zachodniopomorskie
Adres: ul. Spacerowa 6
72-400 Łukęcin
Tel: 91 381 26 77
Tel: 782 875 294
Tel.kom.: 603 462 366
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.lukecin.of.pl
E-mail: lukecin.bluemare@interia.pl

Słowa kluczowe: Apartamenty Pokoje na Morzem Łukęcin , sprzedaż apartamentów Łukęcin zachodniopomorskie , apartamenty na sprzedaż Łukęcin zachodniopomorskie , wynajem apartamentów Łukęcin zachodniopomorskie , mieszkania nad morzem Łukęcin zachodniopomorskie , apartamenty nad morzem Łukęcin zachodniopomorskie , apartamenty Łukęcin zachodniopomorskie , sprzedaż apartamentów Łukęcin zachodniopomorskie , wynajem apartamentów Łukęcin zachodniopomorskie , mieszkania nad morzem Łukęcin zachodniopomorskie , sprzedaż nieruchomości Łukęcin zachodniopomorskie , wynajem pokoi Łukęcin zachodniopomorskie , apartamenty nad morzem Łukęcin zachodniopomorskie ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.
Galeria