Ferro-Pigment. Pigment do betonu Aleksandrówka

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Farby, Lakiery > mazowieckie > Ferro-Pigment. Pigment do betonu Aleksandrówka

Ferro-Pigment. Pigment do betonu Aleksandrówka

Produkujemy najwyższej jakości pigment do betonu i obecnie jesteśmy jednym z najbardziej liczących się producentów na polskim rynku. Siedziba naszej firmy mieści się w Aleksandrówce k. Kozienic, a zasięg działalności jest ogólnopolski.

Nasze pigmenty mineralne rekomendowane są do barwienia różnego typu wyrobów betonowych. Doskonale nadają się do kostki brukowej i płyt ażurowych. Znakomicie sprawdzają się w nadawaniu koloru tynkom i elewacjom. Można je stosować także poza budownictwem, w przemyśle farbiarskim i lakierniczym. Pigmenty Ferro-Pigment znajdują swoje zastosowanie również przy barwieniu tworzyw sztucznych.

Naszą produkcję opieramy na bazie pigmentu żelazowego. Jest to drobnoziarnisty proszek, który cechuje się bardzo dużą mocą barwienia. Pigmenty nieorganiczne charakteryzują się również tym, że nie rozpuszczają się w wodzie, są odporne na światło i nie są narażone na wypłukiwanie przez opady atmosferyczne.

 

Słowa kluczowe: Ferro-Pigment. Pigment do betonu Aleksandrówka,pigment do betonu Aleksandrówka, pigment do betonu Mazowieckie, farby Mazowieckie, farby Aleksandrówka, lakiery Aleksandrówka, chemiczne artykuły Aleksandrówka, chemiczne artykuły Mazowieckie,