Foldpack Lumari Martyna Lucińska-Pańczak Warszawa

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Usługi Pocztowe > mazowieckie > Foldpack Lumari Martyna Lucińska-Pańczak Warszawa

Foldpack Lumari Martyna Lucińska-Pańczak Warszawa

Przesyłki kurierskie za granicę – o firmie WorldPack.pl

 

Powstanie firmy to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na atrakcyjny cenowo i szybki proces wysyłki paczek za granicę. Pośredniczymy między klientami a kurierami, aby maksymalnie skrócić czas przygotowania zamówienia i dostarczenia go do odbiorcy. My realizujemy się w zakresie logistyki, a Ty dostajesz do dyspozycji narzędzia, które ułatwiają wysyłkę paczek do Irlandii, Holandii, Niemiec czy innych krajów na całym świecie.

 

Kurierzy międzynarodowi do Twoich usług

Dzięki współpracy z cenionymi dostawcami usług kurierskich i frachtowych, mamy pewność, że Twoje przesyłki zagraniczne są w dobrych rękach. Dodatkowo oferujemy konsultacje w zakresie kwestii organizacyjnych, aby złożone przez Ciebie zamówienie zostało sprawnie zrealizowane.

 

Transport przesyłek dopasowany do Twoich potrzeb

Oferta dobierana jest indywidualnie zarówno pod względem operacyjnym, jak i kosztowym, aby koszty zamówienia klienta były jak najniższe. Długofalowa współpraca z kurierami pozwoliła nam wypracować konkurencyjne stawki na wybrane usługi kurierskie i transportowe. Usługa zamówień WorldPack.pl obejmuje przewóz paczek o wadze całkowitej nie przekraczającej 70 kg, ale też przesyłek cięższych i wielkogabarytowych. Do korzystania z naszej oferty zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Doświadczony zespół pracowników służy rzetelną poradą i zaangażowaniem w powierzone zadania. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa obiektu: Foldpack Lumari Martyna Lucińska-Pańczak Warszawa
Branża: Usługi Pocztowe
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Łukowska 1 lok 9
04-113 Warszawa
Tel.kom.: 690 328 182
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.worldpack.pl
E-mail: worldpack@worldpack.pl

Słowa kluczowe: Foldpack Lumari Martyna Lucińska-Pańczak Warszawa , przesyłki kurierskie za granice Warszawa , przesyłki międzynarodowe Warszawa , transport przesyłek Warszawa , wysyłki paczek za granice Warszawa , przewóz paczek Warszawa , usługi kurierskie Warszawa , ubezpieczenie paczek Warszawa , przesyłki międzynarodowe Warszawa , przesyłki niestandardowe Warszawa , przesyłki zagraniczne Warszawa , kurierzy międzynarodowi Warszawa , przesyłki Anglia Polska , przesyłki do Anglii , usługi kurierskie międzynarodowe Warszawa ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy: