Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo
Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo

Nasza firma należy do międzynarodowej grupy GESIPA. Nasze fabryki mieszczą się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA oraz w Brazylii. Oprócz wymienionych istnieją jeszcze firmy handlowe z grupy GESIPA w Austrii, Francji, Hiszpanii, Czechach oraz na Węgrzech.

 

Kolebką firmy GESIPA są Niemcy - to tu powstała pierwsza fabryka produkująca nity jednostronnie zrywalne. Historia firmy sięga lat pięćdziesiątych. Firma w Niemczech została założona w roku 1955, a pierwszy raz pojawiła się na rynku międzynarodowym w roku 1959 - na targach w Hannowerze w Niemczech.

 

Na rynku polskim firma działa od 1989r., najpierw jako firma handlowa sprzedająca produkty GESIPA za pośrednictwem firmy z Austrii. W 1997r. powstała firma GESIPA Polska Sp. z o.o., w której swoje udziały posiada m.in. GESIPA Blindnietechnik GmbH z Niemiec oraz GESIPA Blindnietvertriebs GmbH z Austrii.  

 

GESIPA Polska Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą elementów złącznych: różnego rodzaju nitów i nitonakrętek oraz narzędzi do nitowania, prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń, które obejmują szeroką gamę nitownic ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. Produkty naszej firmy są wykonane zgodnie z normami Systemu Jakości ISO 9001.

Nazwa obiektu: Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo
Branża: Narzędzia, Wyposażenia Warsztatów
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Gen. Sikorskiego 5
05-119 Legionowo
Tel: 22 774 34 50
Tel: 22 774 30 40
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.gesipa.com.pl
E-mail: gesipa@gesipa.com

Słowa kluczowe: Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo , elektronarzędzia Legionowo , Gesipa Legionowo , kołki do zgrzewania Legionowo , kołki pneumatyczne Legionowo , kołki hydrauliczne Legionowo , narzędzia elektryczne Legionowo , nitonakrętki Legionowo , nitownice Legionowo , nity jednostronnie zrywalne Legionowo , zgrzewarki Legionowo , elementy do montażu dla przemysłu Legionowo , kołki Legionowo ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria