Honda Aries Motor Warszawa

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Motoryzacja > mazowieckie > Honda Aries Motor Warszawa

Honda Aries Motor Warszawa

Honda Aries Motor. Autoryzowany dealer Honda

Firma Aries Motor Sp. z o. o. jest polsko-japońską spółką. Istniejemy na rynku od 1991 roku i jesteśmy obecnie jedną z najbardziej znanych firm dealerskich w Warszawie i regionie. W latach 1991-1993 przed powstaniem firmy Honda Poland byliśmy głównym importerem samochodów Honda na polski rynek.

Nasz personel przeszkolony przez japońskich specjalistów gwarantuje najwyższą jakość usług. Serwis, nadzorowany przez specjalistów z Japonii, od lat cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów. Od 1994 roku cały czas pracuje u nas ta sama załoga mechaników. Efektem są zdobyte przez nas dyplomy. Między innymi uzyskaliśmy najlepszy wynik zarówno indywidualnie, jak i drużynowo w przeprowadzonej w 2004 roku przez Hondę Poland ogólnopolskiej weryfikacji kwalifikacji mechaników. Sukces ten powtórzyliśmy w 2005 roku kiedy to Aries Motor uzyskał nagrodę za zajęcie 1. miejsca w kategorii Mechanik Roku. Nasi mechanicy zdobyli również 4. miejsce w Europejskim Konkursie Honda Europe.

Aries Motor w 2008 roku uzyskał 1. miejsce w Polsce w rankingu na Najwyższy Współczynnik Satysfakcji Klienta, w specjalnym badaniu D-CSI, badającym poziom zadowolenia klienta, stosowanym przez firmę Honda na całym świecie.

Godziny otwarcia:

Pon - Pt      ...

 

 

 

Słowa kluczowe: Honda Aries Motor Warszawa , Honda Warszawa , nowy Civic Warszawa , Honda CRV Warszawa , Honda Civic Warszawa , serwis Honda Warszawa , Honda Żoliborz , Honda Accord Warszawa , Honda Jazz Warszawa , części zamienne Warszawa , Civic Warszawa , CRV Warszawa , Accord Warszawa , serwis Hondy Warszawa , salony Hondy Warszawa , salon Hondy Warszawa , sprzedaż Honda Warszawa , części Honda Warszawa ,