Hospicjum im. Św. Judy Tadeusza Gdańsk

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Hospicja > pomorskie > Hospicjum im. Św. Judy Tadeusza Gdańsk

Hospicjum im. Św. Judy Tadeusza Gdańsk

Hospicjum domowe im. św. Judy Tadeusza działa na terenie województwa pomorskiego już od 2004 roku. Świadczymy wszechstronną całościową opiekę domową nad pacjentami cierpiącymi na nieuleczalne, nie poddające się leczeniu przyczynowemu, postępujące choroby (głównie choroby nowotworowe).

 

Opieka sprawowana jest przez posiadających bardzo duże doświadczenie zawodowe pielęgniarki i lekarzy. Obejmuje ona uśmierzanie bólu i innych objawów, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych oraz wspomaganie rodziny chorych podczas trwania choroby. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki to osoby posiadające kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej, współpracujące z wybitnym twórcą i założycielem opieki paliatywnej w Polsce ś.p. ks. Eugeniuszem Dutkiewiczem. Przez wieloletnią wykonywaną z niezwykłym oddaniem pracę wykazali się oni bardzo dobrym przygotowaniem do pełnionego powołania i udzielania pomocy w sytuacjach najtrudniejszych. Swoje powołanie w udzielaniu wysokospecjalistycznej pomocy nasz personel realizuje na dwa sposoby tj. poprzez poznanie i zrozumienie.

 

Pełne poznanie drugiego człowieka nie jest możliwe bez zaufania. Zaufanie jest bowiem tą wartością, dzięki której możliwe staje się nawiązanie więzi, bez której trudno jest dotrzeć do świata bólu, cierpienia i choroby drugiego człowieka. Najważniejsze dla naszego personelu jest wspólne trwanie i bycie razem w długotrwałej chorobie, dając wyraziste przesłanie: "Będę z tobą. Nie opuszczę cię. Nie zostaniesz sam. Zawsze ci pomogę."

 

Wszelka pomoc udzielana przez nasze Hospicjum jest bezpłatna.

Nazwa obiektu: Hospicjum im. Św. Judy Tadeusza Gdańsk
Branża: Hospicja
Województwo: pomorskie
Adres: ul. Aksamitna 1
80-858 Gdańsk
Tel: 58 305 25 45
Tel: 605 414 115
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 58 305 25 45
Strona www: http://www.hospicjumjudytadeusza.pl
Strona www: https://www.facebook.com/Hospicjumsw.judytadeusza/?fref=ts
E-mail: hospicjum.sw.judy@onet.pl

Słowa kluczowe: Hospicjum im Św Judy Tadeusza Gdańsk , hospicjum Gdańsk , hospicja Gdańsk , opieka domowa Gdańsk , opieka pielęgniarska Gdańsk , fundacja Gdańsk , rehabilitacja Gdańsk ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria