Hotel Zorza Pokoje noclegi Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Hotele > opolskie > Hotel Zorza Pokoje noclegi Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów

Hotel Zorza Pokoje noclegi Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów

Hotel Zorza położony jest w centrum Namysłowa w bliskiej odległości od wszystkich najważniejszych obiektów użyteczności publicznej, takich jak: banki, urzędy, stacje PKP i PKS.

 

Hotel jest częścią Centrum Rekreacji Zorza w skład którego wchodzą: kręgielnia, klimatyczny klub, siłownia, fitness, sauna oraz gabinet masażu. Do dyspozycji gości udostępniony jest Living Room wyposażony w TV wraz z odtwarzaczem DVD, który został urządzony w klimacie znajdującego się kiedyś w tym miejscu kina Zorza. Hotel posiada jadalnię, w której goście mogą w miłej atmosferze i w stylowym wnętrzu zjeść śniadanie. Istnieje również kameralna jadalnia z ekspresem do kawy i herbaty, z której goście mogą w każdej chwili skorzystać. W całym obiekcie zapewniamy szybki, bezprzewodowy Internet.

 

Hotel przeznaczony jest dla wszystkich, którzy planują pobyt w Namysłowie, wyjazd biznesowy, rodzinny, weekendowy, świąteczny wypoczynek lub wycieczkę.

 

Zapraszamy!

Nazwa obiektu: Hotel Zorza Pokoje noclegi Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów
Branża: Hotele, Restauracje
Województwo: opolskie
Adres: Ul. Wały Jana III 2
46-100 Namysłów
Tel: 77 410 18 54Voicelin
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 77 410 30 97
Strona www: http://www.hotelzorza.pl
Strona www: http://www.centrumzorza.pl
E-mail: hotel.zorza@gmail.com

Słowa kluczowe: Hotel Zorza Pokoje noclegi Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów , hotel Namysłów , hotele opolskie , noclegi Namysłów , noclegi opolskie , kręgielnie Namysłów , kręgielnie opolskie , kluby sportowe Namysłów , kluby sportowe opolskie , pokoje Namysłów , pokoje opolskie , Centrum Sportu i Rozrywki Namysłów , Centrum Sportu i Rozrywki opolskie , Centrum Sportu Namysłów , Centrum Sportu opolskie , Centrum Rozrywki Namysłów , Centrum Rozrywki opolskie ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria