JA*WO Tuszyn
JA*WO Tuszyn

URZĄDZENIA ENERGII ODNAWIALNEJ


Firma JA*WO istnieje od 1982 roku i zajmuje się głównie produkcją art. metalowych. Z roku na rok nasza firma staje się coraz bardziej przyjazna środowisku. Jesteśmy usatysfakcjonowanymi właścicielami zestawu próżniowych kolektorów WATT oraz pompy ciepła, zasilających centralny układ ogrzewania. Dodatkowo w wakacje 2010 roku do naszej kolekcji dołączył generator HAWT
oraz panele fotowoltaiczne, wspomagające zasilanie energetyczne.


Obecne nasza firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem przydomowych elektrowni wiatrowych, kolektorów słonecznych oraz ogniw fotowoltaicznych.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia strony i zapoznania się z naszą ofertą.


Nasza oferta:
• Generatory Wiatrowe,
• Fotoogniwa,
• Kolektory Słoneczne,
• Lampy LED.


WYRÓB SZTUĆCÓW


Firma JA*WO powstała w 1983r. w miejscowości Tuszyn. Produkujemy sztućce deserowe srebrzone, sztućce złocone i mosiężne, ręcznie polerowane. Nasze wyroby wykonywane są z mosiądzu w stanie M63. Wyroby są pokryte elektrolitycznie, utwardzonym srebrem o czystości (próba) 999,99 i grubości powłoki około 10-12 mikronów, lub utwardzonym złotem na podwarstwie niklu o czystości 24 karaty o grubości powłoki 0,25 lub 0,50 mikrona. Na spodniej stronie trzonka wybity jest znak "MET", który świadczy, iż nie jest to wyrób wykonany ze srebra lub złota na wskroś. Sztućce srebrzone lub złocone można myć w zmywarkach z dodatkiem delikatnych środków czyszczących.                                                  


Obecnie w sprzedaży występują trzy rodzaje wzorów sztućców deserowych posrebrzanych, pozłacanych lub mosiężnych. W każdym z nich dostępne są łopatki lub szufelki do cukru, łyżeczki do kawy, łyżeczki do herbaty oraz widelczyki do ciasta. Sztućce pakowane są w ozdobne pudełka wyłożone materiałem z otwieranym wieczkiem koloru czerwonego.


Pełne zestawienie produktów wraz z cennikiem zamieszczone zostało w dziale DO POBRANIA. Zamieszczone poniżej zdjęcia prezentują fragment oferty. Uprzedzamy o możliwości występowania różnic wynikających z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.).

Nazwa obiektu: JA*WO Tuszyn
Branża: Surowce Wtórne, Usługi
Województwo: łódzkie
Adres: Ul. Bema 8
95-080 Tuszyn
Tel.kom.: 602 302 673
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.odnawialna.biz
Strona www: http://www.sztucce.biz
E-mail: janwo@ld.home.pl

Słowa kluczowe: JA*WO Tuszyn , Sztućce Tuszyn , Produkcja Sztućców Tuszyn , Platery Tuszyn , Kolektory Słoneczne Tuszyn , Lampy Led Tuszyn , Fotoogniwa Tuszyn , Generatory Wiatrowe Tuszyn ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria