Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow Warszawa

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Radcy Prawni > mazowieckie > Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow Warszawa

Nasza Kancelaria Adwokacka swoją siedzibę ma na warszawskim Ursusie i została założona przez adwokata Kamila Flatow. Młoda i dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawna swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów zinstytucjonalizowanych.

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego (zwłaszcza w zakresie reprywatyzacji), gospodarczego, handlowego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się m.in. obsługą prawną firm i klientów indywidualnych, udzielaniem porad prawnych oraz prowadzeniem postępowań w sprawach karnych, sprawach rozwodowych czy alimentacyjnych.W celu zagwarantowania naszym klientom kompleksowej obsługi prawnej podjęliśmy także współpracę z kancelariami radców prawnych oraz rzecznikami patentowymi.

W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej. Wartości, które przyświecają nam na co dzień, to przejrzystość, rzetelność i poufność. Zawsze na wstępie jasno określamy warunki współpracy, na bieżąco informujemy też naszych Klientów o postępach w sprawie, zachowujemy dyskrecję. Doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników gwarantują maksymalną ochronę interesów naszych mocodawców.

Adwokat Kamil Flatow – założyciel kancelarii – ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2007 roku został przyjęty w poczet Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Siedzibą kancelarii jest Warszawa. Posiadamy dwa niezależne biura adwokackie w centrum Warszawy: przy ul. Raszyńskiej 3a lok. 11 oraz w dzielnicy Ursus przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34.


Nasza Kancelaria Adwokacka w Warszawie świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym w postępowaniach i procesach cywilnych, jak również  podmiotom gospodarczym.

Klientom Kancelarii Adwokackiej Adwokata Kamila Flatow oferujemy pomoc prawną w zakresie:

Klientom indywidualnym:

prowadzenia postępowań przedsądowych i sądowych w postępowaniu cywilnym;

prowadzenia postępowań przedsądowych i sądowych w sprawach rodzinnych (sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty, separacje, ustalenie kontaktów);

prowadzenia postępowań przedsądowych i sądowych w sprawach spadkowych;

prowadzenia postępowań przygotowawczych, sądowych i wykonawczych w postępowaniu karnym;

porad prawnych w sprawach indywidualnych.

Podmiotom zorganizowanym:

prowadzenia postępowań cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych w sprawach reprywatyzacyjnych;

prowadzenie postępowań rejestrowych przed KRS;

sporządzania umów z różnorodnych dziedzin prawa (umowy m. in.: deweloperskie, sprzedaży udziałów/akcji w spółkach, najmu, dotyczące stosunku pracy, zlecenia, o dzieło);

doradztwa prawnego w ramach umów stałego zlecenia lub umów dotyczących konkretnych spraw świadczonym na rzecz podmiotów zinstytucjonalizowanych.

Wycena usługi:
Wynagrodzenie za świadczoną pomoc prawną jest każdorazowo ustalane indywidualnie z Klientem Kancelarii Adwokackiej. Ostateczna wycena usługi uzależniona jest od stopnia zawiłości sprawy, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy adwokata.

Rodzaj i wysokość wynagrodzenia w przypadku obsługi prawnej przedsiębiorstw stale korzystających z usług Kancelarii Adwokackiej ustalany jest indywidualnie, w oparciu o zakres świadczonych usług i preferencje Klienta.

Wynagrodzenie za indywidualną poradę prawną w naszej Kancelarii oscyluje pomiędzy kwotą 150 a 200 PLN.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatow w Warszawie oferuje kompleksową obsługę prawną firm  i Klientów indywidualnych w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się prowadzeniem postępowań karnych na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak również wykonawczego.

W ramach usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką:

reprezentujemy naszych klientów w toku postępowań przygotowawczych przed organami prokuratury oraz przed sądami, w szczególności:

uczestniczymy w przesłuchaniach i innych czynnościach dotyczących naszych Klientów przed organami prokuratury;

spotykamy się z Klientami, wobec których stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania;

sporządzamy wszelkie niezbędne pisma, w tym zażalenia i wnioski dotyczące stosowanych środków zapobiegawczych, wnioski dowodowe oraz inne pisma procesowe niezbędne w toku postępowania przygotowawczego.

reprezentujemy naszych Klientów kompleksowo w toku postępowań sądowych;

reprezentujemy naszych Klientów w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie za oczywiście niesłuszne pozbawienie wolności i tymczasowe aresztowanie;

reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu wykonawczym, w szczególności w postępowaniach o:

odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności;

udzielenie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności;

udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia;

rozłożenie na raty lub umorzenie kary grzywny.


Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kamil Flatow

ul. Raszyńska 3a lok. 11
02-026 Warszawa

Nazwa obiektu: Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow Warszawa
Branża: Radcy Prawni
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Bohaterów Warszawy 10 lok.34
02-495 Warszawa
Tel: 501 683 319
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.adwokatfhfwarszawa.pl
E-mail: kamilflatow@gmail.com

Słowa kluczowe: Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow Warszawa , radca prawny Warszawa , adwokat Warszawa , kancelaria adwokacka Warszawa , kancelaria prawna Warszawa , adwokaci Warszawa , radcy prawni Warszawa , adwokaci , adwokat , prawo cywilne , prawo pracy , prawo ubezpieczeń społecznych , prawo handlowe , prawo własności intelektualnej ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria