Pensjonat Malwinka Dźwirzyno

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Pensjonaty > pomorskie > Pensjonat Malwinka Dźwirzyno

Pensjonat Malwinka Dźwirzyno

Nasz pensjonat położony jest w malowniczej miejscowości Dźwirzyno, która jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich miejscowości. Proponujemy Państwo pobyt w pokojach 2, 3, 4 osobowych. W każdym pokoju znajduje sie wc z prysznicem, telewizor, radio, sztućce, komplet pościeli, koce, parawany oraz czajnik bezprzewodowy. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się ogólnodostepna kuchnia z wyposażeniem. Nasz Pensjonat mieści się zaledwie 200m od plaży oraz 400m od jeziora Resko. Na posesji znajduje się altanka z murowanym grilem oraz plac zabaw dla dzieci. Poza tym podwórze jest pełne zieleni. W pobliżu naszego Pensjonatu znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne takie jak stołówki czy smażalnie ryb.

 

Oferta noclegowa nie jest naszą jedyną propozycją dla Państwa. Proponujemy również branie udziału w wyprawach wędkarskich po morzu i jeziorze. Posiadamy własną łódź,  która przystosowana jest do turystyki morskiej oraz wędkarstwa morskiego. Na terenie posesji znajduje się również sklep wędkarski gdzie możecie Państwo zakupić lub wypożyczyć sprzęt potrzebny do połowów. Sami jesteśmy zapalonymi wędkarzami więć zawsze możecie liczyć na naszą pomoc oraz dobrą radę.  

 

W branży turystycznej działamy już od wielu lat co pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby oraz wymagania turystów odwiedzających polskie wybrzeże. Jeśli oprócz spokojnego i bezproblemowego noclegu szukacie Państwo również atrakcji to zapraszamy do nas.

Słowa kluczowe: Pensjonat Malwinka Dźwirzyno , Malwinka Pensjonat , Pensjonat Dźwirzyno ,Pensjonat Kołobrzeg ,Noclegi nad morzem Dźwirzyno , Pokoje nad morzem Dziwrzyno , Noclegi Dźwirzyno , Wypoczynek nad morzem , Kwatery nad morzem , Kwatery nad bałtykiem , Pokoje Kołobrzeg , Kwatery Kołobrzeg , wypoczynek Dźwirzyno , agroturystyka Dźwirzyno , wyprawa na dorsze Dźwirzyno , Pokoje gościnne w Dźwirzynie , wczasy nad morzem , Rejsy wycieczkowe , Połowy dorsza na morzu , Sklep wędkarski w Dźwirzynie ,