Mauro-Białogon Sp. z o.o. Sarbinowo
Mauro-Białogon Sp. z o.o. Sarbinowo

Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy Mauro - Białogon leży w malowniczej nadmorskiej miejscowości Sarbinowo , byłej osadzie rybackiej, w odległości ok. 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży nad samym morzem.

 

Baza noclegowa jest zróżnicowana i dostosowania do potrzeb i możliwości wszystkich pragnących wypoczywać nad polskim morzem.

 

Oddaliśmy do dyspozycji domki drewniane i nieco droższe domki murowane oraz kwatery jedno i dwupokojowe z aneksami kuchennymi i telewizorami. Wszystkie obiekty są z łazienkami. Zapewniamy Państwu wyżywienie /śniadania, obiady i w zależności od potrzeb kolacje/. Na terenie Ośrodka znajduje się duży oświetlony i monitorowany parking. W bezpośredniej bliskości ośrodka znajduje się funkcjonalne przejście na plażę dostosowane do wózków dziecięcych i inwalidzkich.

 

Umiejscowienie ośrodka w niedużej, a jednocześnie wystarczającej by zapewnić wczasy w spokoju i ciszy, odległości od centrum rozrywkowego i handlowego, gwarantuje wspaniały wypoczynek (szczególnie dla rodzin). Ogrodzony i monitorowany teren o pow. ponad 1 ha zapewnia także swobodę i bezpieczeństwo.

 

Centralne położenie Sarbinowa, pomiędzy tak znanymi kurortami jak Mielno, Kołobrzeg i Ustronie Morskie, czynią ten region niezwykle atrakcyjnym i godnym poznania, a Sarbinowo - doskonałą bazą wypadową na dalsze wycieczki we wszystkie zakątki zachodniego wybrzeża.

 

Do dyspozycji korzystających z Ośrodka jest bezpłatny internet oraz są: stołówka, bilard, stół do tenisa, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, gry komputerowe i inne rozrywki.

 

Na spragnionych aktywnego wypoczynku czekają dwie malownicze trasy rowerowe biegnące wzdłuż wybrzeża do Mielna lub Ustronia Morskiego. Miłośnicy jazdy konnej mogą korzystać z usług oddalonego o ok. 1 km. ośrodka jeździeckiego.

Słowa kluczowe: Mauro-Białogon Sp. z o.o. Sarbinowo , domki nad morzem Sarbinowo , domki Sarbinowo , domki zachodniopomorskie , pokoje nad morzem Sarbinowo ,