ZNP ZG Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjne Zakopane

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Pensjonaty > mazowieckie > ZNP ZG Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjne Zakopane

ZNP ZG Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjne Zakopane

Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne w Zakopanym usytuowane jest na stoku Gubałówki, z widokiem na Tatry, w modrzewiowym parku, w niewielkiej odległości od wyciągu narciarskiego na Kotelnicy.


Jest to duży budynek (kubatura 40.000 m3), korytarze 100 m długości, 3 m szerokości, winda typu szpitalnego.


Oferujemy salę gimnastyczną z drabinkami, materacami gimnastycznymi, piłkami lekarskimi, ławkami do ćwiczeń, rowerkami, bieżnią oraz gabinetem masażu.


Posiadamy 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV.


Dysponujemy również pokojami w "klasie turystycznej" 2, 3 i 4 - osobowymi z umywalkami. Pokoje te wyposażone są w tapczany, szafy, stoliki, lampki nocne i krzesła. Prysznice i WC znajdują się na korytarzach.


Pokoje od 15 zł !!! dla młodzieży i dzieci.


W budynku znajduje się sala teatralna o powierzchni 180 m2, w której można organizować wieczorki taneczne, konferencje - szkolenia itp.


Do dyspozycji wczasowiczów i uczestników turnusów rehabilitacyjnych sala telewizyjna i sala do gry w tenisa stołowego, bilard oraz gry komputerowe.


Na terenie obiektu jest wydzielone miejsce na ognisko (z ławeczkami). W przypadku niepogody - grillowanie pod dachem.


Ogrodzony parking, zamykany na noc (bezpłatny).


Zapraszamy na nasza stronę internetową.

Słowa kluczowe: Nauczycielskie Centrum Wypoczynkowo Rehabilitacyjne Zakopane , wycieczki autokarowe zakopane , pokoje do wynajęcia zakopane , noclegi zakopane , rehabilitacja zakopane , pensjonat zakopane , pensjonaty zakopane , hotel zakopane , hotele zakopane , pokoje zakopane , tanie pokoje zakopane , wycieczki szkolne zakopane , turnus rehabilitacyjny zakopane , turnusy rehabilitacyjne zakopane , wyjazd na Gubałówkę zakopane ,