NZOZ Stacja Opieki Caritas Diecezji Świdnickiej Świdnica

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Ośrodki Zdrowia > dolnośląskie > NZOZ Stacja Opieki Caritas Diecezji Świdnickiej Świdnica

NZOZ Stacja Opieki Caritas Diecezji Świdnickiej Świdnica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego, Rehabilitacji i Opieki Paliatywnej został powołany do działalności 14 czerwca 2004 roku na mocy Dekretu Erygującego Jego Ekscelencji Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca.

 

Świadczenia medyczne, udzielane przez Stację Opieki Caritas w naszej diecezji, są realizowane w formie ambulatoryjnej.

 

Obecnie w skład NZOZ-u wchodzą filie w terenie, które znajdują się w kilku miejscowościach Dolnego Śląska. Głównie prowadzone są gabinety pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, położnej środowiskowej, medycyny szkolnej, pielęgniarska opieka średnioterminowa i długoterminowa oraz gabinet i poradnie rehabilitacyjne zatrudnionych jest ok. 200 osób personelu medycznego.

 

Stacja Opieki Caritas posiada organizację wewnętrzną, której funkcjonowanie i pracę wyznacza Statut. Za realizację zadań odpowiedzialny jest kierownik, który reprezentuje zakład na zewnątrz i jest przełożonym wszystkich pracowników zakładu. Za sprawy medyczne odpowiada lekarz.

 

NZOZ jest samofinansującym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Udziela świadczeń medycznych komercyjnych - odpłatnych i nieodpłatnych, realizowanych w ramach zawartej umowy na świadczenie usług medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Telefon do hospicjum:

tel. 74 852 02 69

Nazwa obiektu: NZOZ Stacja Opieki Caritas Diecezji Świdnickiej Świdnica
Branża: Ośrodki Zdrowia, Fundacje, Spółdzielnie Socjalne, Rehabilitacja
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Przyjaźni 2
58-100 Świdnica
Tel: 74 852 00 78
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 74 852 00 78
Strona www: http://www.nzoz.swidnica.caritas.pl
E-mail: nzoz.swidnica@caritas.pl

Słowa kluczowe: NZOZ Stacja Opieki Caritas Diecezji Świdnickiej , opieka zdrowotna Świdnica , Caritas Świdnica , hospicjum Świdnica , Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Świdnica , Hospicjum im. św. Ojca Pio Świdnica ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria