Ośrodek Wypoczynkowo–Campingowy Złota Dolina Sp. z o. o.

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Turystyka i Rekreacja > opolskie > Ośrodek Wypoczynkowo–Campingowy Złota Dolina Sp. z o. o.

Ośrodek Wypoczynkowo–Campingowy Złota Dolina Sp. z o. o.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowo – Campingowego Złota Dolina w Pokrzywnej. Ośrodek znajduje się w bardzo malowniczej i atrakcyjnej okolicy. Bliskość kąpieliska w Pokrzywnej, Jeziora Nyskiego oraz Gór Opawskich sprawia, że nie można się tutaj nudzić. Pokrzywna jest miejscowością na pograniczu czesko – polskim, daje to możliwość poznania czeskiej kultury i ich wyśmienitej kuchni.


Po czeskiej stronie można zwiedzić: Jaskinie na Pomezi, kurort uzdrowiskowy Karlova Studenka oraz można wyjechać wyciągiem na Serak. Region ten charakteryzuje się łagodnym klimatem i czystymi ekologicznymi terenami, które idealnie nadają się do aktywnego wypoczynku. Ośrodek położony jest w dolinie Złotego Potoku, otoczony kompleksem leśnym z licznymi szlakami do turystyki pieszej i rowerowej.


Dużą atrakcją Złotej Doliny jest basen kąpielowy z krystalicznie czystą wodą. Niezapomnianych wspomnień dostarcza kąpiel w podświetlanym basenie wieczorową porą. Ośrodek dysponuje zadaszonym miejscem do grillowania a także miejscem do nocnych biesiad przy ognisku. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz do gry w kometkę.


Ośrodek jest idealnym miejsce do wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi. Wszechobecna zieleń pozwala odpoczywać na łonie natury. Cały ośrodek wraz z parkingiem jest ogrodzony co sprawia, że jest on bezpiecznym miejscem wypoczynku.


Złota Dolina jest ośrodkiem sezonowym. Sezon trwa w zależności od warunków pogodowych najczęściej od połowy kwietnia do końca października.


Każdy z domków posiada 4 miejsca noclegowe, pełny węzeł sanitarny (prysznic i wc) oraz aneks kuchenny (lodówka, czajnik bezprzewodowy, wyposażenie), telewizor.


Ośrodek przystosowany jest do przyjęcia samochodów campingowych oraz turystów z namiotami zapewniając pełne zaplecze sanitarne.
Dysponujemy także polem dla samochodów z przyczepami campingowymi.


Od sezonu 2010 oferujemy możliwość wykupienia śniadań i obiadów, które pozwolą na jeszcze bardziej komfortowy wypoczynek w naszym ośrodku. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty grupy (zielone szkoły, kolonie itp.).

 
Złota Dolina to idealne miejsce na wypoczynek dla całych rodzin szukających cieszy i spokoju, ale także dla młodych aktywnych osób szukających przygód.

Słowa kluczowe: Ośrodek Wypoczynkowo Campingowy Złota Dolina Jarnołtówek , basen Jarnołtówek , campery Jarnołtówek , caravaning Jarnołtówek , domki campingowe Jarnołtówek , przyczepy kempingowe Jarnołtówek , złoty góry opawskie Jarnołtówek , bar Jarnołtówek , czeskie piwo Jarnołtówek , Wyprawy górskie Jarnołtówek , zielone szkoły Jarnołtówek ,