OŚrodek Wypoczynkowt Kormoran Zbigniew Laskowski Pogorzelica

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Turystyka i Rekreacja > zachodniopomorskie > OŚrodek Wypoczynkowt Kormoran Zbigniew Laskowski Pogorzelica

OŚrodek Wypoczynkowt Kormoran Zbigniew Laskowski Pogorzelica

POGORZELICA Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Wypoczynkowego "Kormoran" w Pogorzelicy. Nasz obiekt jest przepięknie położony pośród wysokiego sosnowego lasu, około 50 m od szerokiej, piaszczystej plaży.
Oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca noclegowe w 3-ch budynkach murowanych z centralnym ogrzewaniem. Posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym wyposażone w odbiornik radio i TV, podstawowy sprzęt plażowy.

NA OGRODZONYM TERENIE znajduje się bezpieczny parking dla wszystkich naszych gości. Boiska do siatkówki i koszykówki zapewniają możliwość aktywnego wypoczynku dla tych, którzy lubią taką formę spędzania wolnego czasu. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, stoły do ping-ponga.Na terenie Ośrodka znajduje się również wyznaczone miejsce na ognisko oraz grill ogrodowy. Na miejscu znajduje się równie

WYŻYWIENIE oparte na tradycjach polskiej kuchni, serwowane jest w naszej stołówce. Bogate menu z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW przed i po sezonie propozycja urozmaiconego wypoczynku z możliwością korzystania z zabiegów - terapia POLEM MAGNETYCZNYM BEMER 3000.
W NASZYM OŚRODKU proponujemy wszelkie formy wypoczynku. Można do nas przyjechać na weekend lub letnie wczasy wypoczynkowe.

W WOLNYM CZASIE proponujemy zapoznać się z wieloma okolicznymi atrakcjami. Wspaniałe tereny spacerowe, latarnia morska w Niechorzu, Muzeum Rybołówstwa, to tylko niektóre z nich. ż kawiarnia, sala TV i specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko i grilla.

Słowa kluczowe: OŚrodek Wypoczynkowt Kormoran Zbigniew Laskowski Pogorzelica, pensjonaty Pogorzelica, ośrodek wczasowy Pogorzelica, schroniska Pogorzelica, agroturystyka Pogorzelica, pokoje gościnne Pogorzelica, noclegi Pogorzelica, pokoje nad morzem Pogorzelica,