Przedsiębiorstwo Prywatne LEDAR Sp. z o.o. Miłocin

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Biura > podkarpackie > Przedsiębiorstwo Prywatne LEDAR Sp. z o.o. Miłocin

Przedsiębiorstwo Prywatne LEDAR Sp. z o.o. Miłocin

Zakres działalności

Firma "Ledar Sp. z o.o." od roku 1991 zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów biurowych, papierniczych i reklamowych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Miłocin.

 

W naszej ofercie znajdują się koperty, papier, tonery, zszywacze, dziurkacze, teczki, kieszenie samoprzylepne, clipboardy, obwoluty, ofertówki A4 i A5, segregatory oraz akta osobowe.

 

Nasza firma dysponuje nowoczesnymi i specjalistycznymi urządzeniami potrzebnymi do produkcji naszych wyrobów. Wykonujemy także nadruki firmowe, etui i wizytowniki. Służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. Bogaty wybór produktów, fachowa obsługa oraz atrakcyjne ceny.

 

Nasza oferta:

 

- artykuły biurowe,

- artykuły papiernicze,

- produkcja artykułów biurowych,

- koperty,

- papier,

- tonery,

- zszywacze,

- dziurkacze,

- produkty konferencyjne,

- teczki,

- akcesoria komputerowe,

- kieszenie samoprzylepne,

- clipboardy,

- obwoluty,

- ofertówki A4 i ofertówki A5,

- segregatory,

- okładki,

- akta osobowe.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy wysokiej jakości artykuły papiernicze, biurowe i reklamowe, segregatory, okładki, teczki, dziurkacze oraz ofertówki A4 i A5.

 

Godziny otwarcia Pon - Pt 7:00 - 15:00

Słowa kluczowe: Przedsiębiorstwo Prywatne LEDAR Sp. z o.o. Miłocin, kieszenie samoprzylepne Miłocin, clipboardy Miłocin, odwoluty Miłocin, ofertówki A4 Miłocin, ofertówki A5 Miłocin, segregatory Miłocin, okładki Miłocin, akta osobowe Miłocin, teczki Miłocin, Ledar Miłocin, Ledar ,