Restauracja. W Domu W Którym Straszy Rumia

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Restauracje > pomorskie > Restauracja. W Domu W Którym Straszy Rumia

Restauracja. W Domu W Którym Straszy Rumia

RESTAURACJA W DOMU W KTÓRYM STRASZY Cichy Kącik u Bulaja znajduje się na ul. Sobieskiego 35 w Rumi. Położenie lokalu jest jego niewątpliwą zaletą, ponieważ zlokalizowany jest na jednej z ważniejszych ulic miasta.

Zapraszamy codziennie

W naszym MENU : mięsa, ryby, makarony, desery, dodatki, przystawki, sałatki, zupy, napoje gorące i zimne, piwa, alkohole

Słynie z : Polędwiczek z kurkami oraz Kaszmaru szefa kuchni które są specjalnościami tej restauracji. Poza tym jest tam bardzo przytulnie.

Na terenie znajduje się parking dla samochodów, a nasza sala zapewnia wygodne ugoszczenie do 26 osób przy miejscach siedzących zachowując miejsce do tańczenia.

Restauracja istnieje dla Państwa, Naszych Gości. Jesteśmy nastawieni na obsługę każdego klienta o różnych potrzebach i zasobności kieszeni. Serwujemy dania codzienne o różnorodnym asortymencie. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe o charakterze rodzinnym i różnego rodzaju przyjęcie dla firm i osób prywatnych. Szeroką gamę możliwych do zorganizowania przyjęć przedstawiamy poniżej: Bankiety dla firm i instytucji Wesela i rocznice zaślubin Chrzciny, baliki, przyjęcia dla dzieci Przyjęcia pożegnalne (stypy) Przyjęcia komunijne Prywatki Wigilia Sylwester Imieniny Urodziny (wesołe 18-ki) Bankiety dla odchodzących na emeryturę Oraz każde inne spotkania (imprezy zamknięte)

Restauracja wszystkie z wymienionych rodzajów przyjęć zabezpiecza kompleksowo pod względem gastronomicznym i technicznym. Nasz personel doradzi klientowi w doborze menu, rodzaju muzyki, itp.

 

 

Słowa kluczowe: Restauracja. W Domu W Którym Straszy Rumia, restauracja Rumia, obiad Rumia, menu Rumia, obiady Rumia, gastronomia Rumia, imprezy okolicznościowe Rumia, ogródek gastronomiczny Rumia, przyjęcia Rumia, komunie Rumia, imieniny Rumia, urodziny Rumia, chrzciny Rumia, wesela Rumia, sylwester Rumia, restauracja rumia, dom w którym straszy, cichy kącik u bulaja, rumia restaurant, kuchnia polska, restauracja rumia, catering rumia ,