SIWL Spółdzielnia Inwalidów Wiosna Ludów Września

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Fundacje,Spółdzielnie Socjalne > wielkopolskie > SIWL Spółdzielnia Inwalidów Wiosna Ludów Września

SIWL Spółdzielnia Inwalidów Wiosna Ludów Września

Firma SIWL została założona w 1953 roku.

Od początku swej działalności zajmowała się szeroko pojętą technologią tworzyw sztucznych. Pięćdziesięcioletnie doświadczenie i tradycja w zakresie projektowania i wytwarzania konstrukcyjnych kształtek wtryskowych sprawia, że SIWL jest kompetentnym partnerem zdolnym do rozwiązań kompleksowych.

Obecną pozycję na rynku i uznanie wśród krajowych i zagranicznych klientów zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości wyrobów i usług, które sprawiają, że firma zaliczana jest do krajowej czołówki producentów kształtek z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Nowoczesne wyposażenie i stosowana technologia wytwarzania, kompetentna i doświadczona załoga oraz dostęp do światowych osiągnięć sprawiają, że jesteśmy w stanie rozwiązać praktycznie wszystkie zagadnienia techniczne i jakościowe.

Jeżeli mają Państwo problemy z zakresu techniki i technologii wtrysku konstrukcyjnych termoplastów lub propozycje wspólnego rozwiązania nowych przedsięwzięć, zapraszamy do współpracy ze specjalistami naszej firmy.

REGON: P-000454913-75000000

51-3-136-63333

KRS: 0000120515

Nazwa obiektu: SIWL Spółdzielnia Inwalidów Wiosna Ludów Września
Branża: Fundacje,Spółdzielnie Socjalne, Przemysł i energetyka
Województwo: wielkopolskie
Adres: ul.Leśna 10
62-300 Września
Tel: 61-436 13 62
Tel: 61-436 28 03
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 61-436 28 03
Strona www: http://www.siwl.com.pl
E-mail: firma@siwl.com.pl

Słowa kluczowe: SIWL Spółdzielnia Inwalidów Wiosna Ludów Września,urządzenia odblaskowe,tworzywa sztuczne,przetwórstwo tworzyw sztucznych,przemysł motoryzacyjny,przemysł górniczy,opakowania,formy wtryskowe,elementy z tworzyw sztucznych,uszczelnienia do hydrauliki siłowej,zaklad pracy chronionej września,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:


Voicelink - Zadzwoń za darmo ze swojego komputera. Zobacz jak to działa
Galeria