SIWL Sp. z o.o. Września
SIWL Sp. z o.o. Września

Firma SIWL została założona w 1953 roku.

Od początku swej działalności zajmowała się szeroko pojętą technologią tworzyw sztucznych. Pięćdziesięcioletnie doświadczenie i tradycja w zakresie projektowania i wytwarzania konstrukcyjnych kształtek wtryskowych sprawia, że SIWL jest kompetentnym partnerem zdolnym do rozwiązań kompleksowych.

Obecną pozycję na rynku i uznanie wśród krajowych i zagranicznych klientów zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości wyrobów i usług, które sprawiają, że firma zaliczana jest do krajowej czołówki producentów kształtek z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Nowoczesne wyposażenie i stosowana technologia wytwarzania, kompetentna i doświadczona załoga oraz dostęp do światowych osiągnięć sprawiają, że jesteśmy w stanie rozwiązać praktycznie wszystkie zagadnienia techniczne i jakościowe.

Jeżeli mają Państwo problemy z zakresu techniki i technologii wtrysku konstrukcyjnych termoplastów lub propozycje wspólnego rozwiązania nowych przedsięwzięć, zapraszamy do współpracy ze specjalistami naszej firmy.

REGON: P-000454913-75000000

51-3-136-63333

KRS: 0000120515

Nazwa obiektu: SIWL Sp. z o.o. Września
Branża: Fundacje,Spółdzielnie Socjalne, Przemysł i energetyka
Województwo: wielkopolskie
Adres: ul. Leśna 10
62-300 Września
Tel: 61 436 13 62
Tel: 61 436 28 03
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 61 436 28 03
Strona www: http://www.siwl.com.pl
E-mail: firma@siwl.com.pl

Słowa kluczowe: SIWL Sp. z o.o. Września , urządzenia odblaskowe Września , tworzywa sztuczne Września , przetwórstwo tworzyw sztucznych Września , przemysł motoryzacyjny Września , przemysł górniczy Września , opakowania Września , formy wtryskowe Września , elementy z tworzyw sztucznych Września , uszczelnienia do hydrauliki siłowej Września , zakład pracy chronionej Września ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria