Stowarzyszenie "Chrystus dla Narodów-Polska" Gdynia

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Stowarzyszenia, Towarzystwa, Związki > pomorskie > Stowarzyszenie "Chrystus dla Narodów-Polska" Gdynia

Stowarzyszenie "Chrystus dla Narodów-Polska" Gdynia

„Chrystus dla Narodów – Polska” to międzynarodowa i międzywyznaniowa chrześcijańska szkoła biblijna, oferująca roczny i dwuletni program nauczania.

 

Szkoła „Chrystus Dla Narodów – Polska” posiada akredytację „Christ For The Nations Institute”, Dallas, TX, USA, która prowadzi działalność nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach całego świata.

 

Szkoła „Chrystus dla Narodów – Polska” to wyjątkowe miejsce, gdzie studenci uczą się nie tylko zdrowych zasad biblijnych, ale przede wszystkim są prowadzeni w uczniostwie. Bardzo ważnym elementem jest kształtowanie charakteru studentów.  Dodatkowo są oni zaangażowani w praktyczne usługi, dzięki czemu mogą dobrze przygotować się do służby i poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

 

Wizją szkoły jest pomoc wierzącym w wypełnieniu ich powołania w Kościele i w społeczeństwie poprzez edukację biblijną i rozwijanie osobistej relacji z Bogiem. Chcemy w ten sposób służyć studentom oraz Kościołom i wspólnotom, z których pochodzą.

 

 Jeśli Twoim powołaniem jest praca w Kościele, jeżeli chcesz słuzyc Bogu w miejscu pracy lub wyjechać na misję CHDN jest właśnie dla Ciebie.

 

CHDN pomoże tobie:

*kształtować charakter

*odnaleźć lub umocnić powołanie

*spotykać się z Bogiem każdego dnia

*wyposażyć się w narzędzia do efektywnej służby Bogu

 

NASZYM CELEM JEST SUKCES TWOJEGO KOŚCIOŁA!

Nazwa obiektu: Stowarzyszenie "Chrystus dla Narodów-Polska" Gdynia
Branża: Stowarzyszenia, Towarzystwa, Związki
Województwo: pomorskie
Adres: Ul. Falista 10
81-331 Gdynia
Tel: 58 620 01 84
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 58 620 01 84
Strona www: http://www.chdn.org
E-mail: biuro@chdn.org

Słowa kluczowe: Stowarzyszenie Chrystus dla Narodów Polska Gdynia , chrześcijańska szkoła biblijna , Christ For The Nations Institute , misję CHDN , praca w kościele , prowzdzenie szkoły Biblijnej , szkoła biblijna , nauka w chrześcijańskiej szkole , chrześcijańska szkoła biblijna Gdynia , Christ For The Nations Institute Gdynia , misję CHDN Gdynia , praca w kościele Gdynia , prowzdzenie szkoły Biblijnej Gdynia , szkoła biblijna Gdynia , nauka w chrześcijańskiej szkole Gdynia ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy: