Usługi Komunalne WODNiK Sp. z o. o. Trzebnica

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Usługi Pogrzebowe > dolnośląskie > Usługi Komunalne WODNiK Sp. z o. o. Trzebnica

Usługi Komunalne WODNiK Sp. z o. o. Trzebnica

Spółka pod nazwą Usługi Komunalne WodNiK Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebnicy to spółka pracownicza, która działa na rynku lokalnym od 2001 roku. Z chwilą utworzenia Spółki powstał podmiot gospodarczy, którego celem jest prowadzenie szeroko rozumianej gospodarki odpadami o zasięgu regionalnym.

 

Jesteśmy obecni w siedmiu gminach i trzech powiatach naszego województwa. Obsługujemy około 6000 gospodarstw domowych i ponad tysiąc podmiotów gospodarczych.

 

Spółka kierowana jest przez Prezesa Zarządu Marię Spalińską i Wiceprezesa Józefa Grabowskiego, który już w 2001r zdawał sobie sprawę, że przebudowa gospodarki odpadami wymaga czasu, uważał również że radykalna zmiana sytemu musi być poprzedzona zmianą myślenia i mentalności społeczeństwa a dopiero w dalszym etapie możliwe będą przedsięwzięcia techniczne.

Nazwa obiektu: Usługi Komunalne WODNiK Sp. z o. o. Trzebnica
Branża: Usługi Pogrzebowe, Ochrona Środowiska, Usługi Asenizacyjne, Wywóz Śmieci, Transport specjalistyczny
Województwo: dolnośląskie
Adres: Ul. Piwniczna 12
55-100 Trzebnica
Tel: 71 312 15 71
Tel: 71 312 00 54
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 71 312 11 96
E-mail: wodnik@trzebnica.pl

Słowa kluczowe: Usługi Komunalne WODNiK Trzebnica , Ochrona środowiska Trzebnica , Pielęgnacja Terenów Zielonych Trzebnica , Usługi Komunalne Trzebnica , Przyłącza Wodno-kanalizacyjne Trzebnica , Pogrzebowe Usługi Trzebnica , Wywóz Nieczystości Trzebnica , Segregacja Odpadów Trzebnica , Uzdatnianie Wody Trzebnica , Projekty I Wykonawstwo Sieci Wod-kan Trzebnica , Gospodarka Odpadami Trzebnica ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.