W KMIENNYM KRĘGU NIECHORZE
W KMIENNYM KRĘGU NIECHORZE

Witamy Państwa serdecznie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynkowej obiektu domków letniskowych "W kamiennym kręgu" umiejscowionych w Niechorzu - Gmina Rewal. Największym naszym atutem jest odległość od morza, która wynosi zaledwie 50 metrów, dzięki czemu prawie natychmiast po wyjściu z terenu znajdą się Państwo na gorącej piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Naszym Gościom zapewniamy miłą atmosferę i wypoczynek w komfortowych warunkach i po przystępnych cenach. Jest to idealne miejsce dla kajakarzy, miłośników historii, miłośników koni, paralotniarstwa, płetwonurków, rodzin z dziećmi, wycieczek rowerowych, wędkarzy.

  Domki letniskowe znajdujące się w naszej ofercie rozsiane są na malowniczym terenie, pełnym zielonej roślinności, który bez wątpienia każdemu zapadnie w pamięć. Zabudowania w granicach posesji są różnorodne, drewiane z dachami pokrytymi strzechą, jak i z kamienia. Wszysto to tworzy eliptyczną całość, która zawiera w sobie nutkę historii zmieszaną z nowoczesnością, które ma służyć do jednego celu: wymarzonego wypoczynku!

  Oferujemy Państwu domki wielkości około 50m2, z dwoma pokojami sypialnymi, pokojem dziennym, łazienką oraz kuchnią z pełnym węzłem sanitarnym, naczyniami, czajnikami bezprzewodowymi, pralką, zmywarką, kuchenką mikrofalową oraz TV. W naszej ofercie znajduję się również bar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla gości przybywających do nas samochodami, udostępniamy bezpłatne miejsca parkingowe, a dla Państwa małych pociech, czeka plac zabaw z prawdziwego zdarzenia.

Nazwa obiektu: W KMIENNYM KRĘGU NIECHORZE
Branża: Pensjonaty, Turystyka i Rekreacja
Województwo: zachodniopomorskie
Adres: ul. Starowiejska 2
72-350 Niechorze
Tel: 609 890 123
Tel: 91 38 63 389
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.kamiennykrag.com
E-mail: wkmiennymkregu@interia.pl

Słowa kluczowe: W KMIENNYM KRĘGU Niechorze , domki do wynajęcia Niechorze , ośrodek wypoczynkowy Niechorze , tanie domki do wynajęcia Niechorze , domki letniskowe Niechorze

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria