Biuro Rachunkowe GABI Bielsko-Biała

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Rachunkowość, Księgowość > śląskie > Biuro Rachunkowe GABI Bielsko-Biała

Biuro Rachunkowe GABI Bielsko-Biała

Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Główną zasadą obowiązującą nasze biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem.

 

Dynamiczny rozwój firmy jest potwierdzeniem kompetencji zespołu, które zostały docenione przez naszych Klientów (mamy klientów, którzy są z nami od 1997 r.). Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Współpracujemy również z doświadczonym Biegłym Rewidentem, co pozwala na aktywne uczestnictwo w zakresie usług związanych z badaniem sprawozdań finansowych i innymi usługami należącymi do kompetencji biegłego rewidenta.

 

Naszymi klientami są głównie spółki prawa handlowego, w tym z udziałem kapitału zagranicznego, wchodzące w skład grup kapitałowych. Chętnie podejmujemy także współpracę z firmami prowadzącymi ewidencję księgową w formie podatkowej książki przychodów i rozchodów czy ewidencji przychodów. Na życzenie Klienta prowadzimy księgi rachunkowe w jego siedzibie.

 

Zasięg terytorialny działalności naszego biura nie jest ograniczony wyłącznie do województwa śląskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę także z firmami spoza regionu. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi.

 

Oferta:

  • księgi rachunkowe
  • księgi podatkowe
  • rozliczenia
  • płace i kadry
  • analizy finansowe
  • nadzór księgowy
  • outsourcing

 

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: xxx

Słowa kluczowe: Biuro Rachunkowe Gabi Bielsko-Biała , analizy finansowe Bielsko-Biała śląskie , ewidencja środków trwałych Bielsko-Biała , ewidencja wartości niematerialnych Bielsko-Biała , ewidencjonowanie operacji gospodarczych Bielsko-Biała , konsultacje księgowe Bielsko-Biała , księgi podatkowe Bielsko-Biała śląskie , księgi rachunkowe Bielsko-Biała śląskie , nadzór księgowy Bielsko-Biała śląskie , opracowywanie zakładowego planu kont Bielsko-Biała , outsourcing Bielsko-Biała śląskie , podatek od towarów i usług Bielsko-Biała , podatki Bielsko-Biała śląskie , płace i kadry Bielsko-Biała śląskie , rachunkowość Bielsko-Biała śląskie , raporty dla rady nadzorczej Bielsko-Biała , raporty dla zarządu Bielsko-Biała , rozliczenia Bielsko-Biała śląskie , rozliczenia podatku dochodowego Bielsko-Biała , sprawozdania finansowe Bielsko-Biała , sprawozdania statystyczne GUS Bielsko-Biała , wyprowadzanie zaległości księgowych Bielsko-Biała ,