FAGPOL Stacja obsługi samochodów Tarnowskie Góry

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Transport > śląskie > FAGPOL Stacja obsługi samochodów Tarnowskie Góry

FAGPOL Stacja obsługi samochodów Tarnowskie Góry

FAGPOL - Przedsiębiorstwo Transportu Międzynarodowego i Spedycji powstało w 1991 r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku istnienia zakresem działalności były usługi spedycyjne, przewozowe, diagnostyka oraz mechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe, handel farbami i lakierami dla lakiernictwa samochodowego.

 

W styczniu 1994 spółka ograniczyła przedmiot swojej działalności koncentrując się na spedycji i transporcie międzynarodowym. Firma w momencie powstania dysponowała taborem złożonym z 5 ciągników wraz z naczepami oraz 3 samochodów dostawczych. Od 1995 roku przedsiębiorstwo zaczęło sukcesywnie powiększać posiadany tabor wraz z rozszerzeniem o jednostki specjalistyczne. Obecnie firma posiada nowoczesne, oszczędne i niezawodne ciągniki oraz naczepy składające się na flotę samochodów. Flota ta spełnia surowe europejskie normy ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa. Firma konsekwentnie podejmuje inwestycje w modernizację taboru, podnosząc jakość świadczonych usług, co pomaga dostosować się do stale rosnących wymagań klientów.

 

Firma dysponuje wyspecjalizowanym serwisem do obsługi i naprawy floty samochodowej, co skraca czas i ryzyko przestojów koniecznych do usunięcia usterki i gwarantuje zadowolenie klientów. Firma posiada nowoczesny system łączności satelitarnej umożliwiający szybki kontakt i nadzór nad jednostką transportującą niezależnie od miejsca jej pobytu. Podstawowym i nadrzędnym celem firmy FAGPOL jest świadczenie usług logistycznych zgodnie z oczekiwaniami oraz wymaganiami klienta z zachowaniem wysokiego poziomu świadczonych usług oraz dbałością o ochronę środowiska.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Usługi:

• Transport:

Oferujemy usługi w zakresie transportu krajowego oraz transportu międzynarodowego (głównie na terenie Europy). Posiadamy równiez zezwolenia na wykonywanie transportu drogowego na obszarze całego świata. Wykonujemy przewozy małogabarytowe, drobnicowe, kontenerowe. Świadczymy także usługi transportowe w zakresie przewozu materiałów wymagających dodatkowego zabezpieczenia jak np. chemikalia (ADR) czy przesyłki o niestandardowych kształtach lub gabarytach. Przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone na kwotę 200 tys $.

 

• Spedycja:

Oferujemy usługi w zakresie spedycji krajowej oraz miedzynarodowej.

Nasi wysoko wykwalifikowani spedytorzy są do Państwa dyspozycji pod nr telefonów:

48xxx

Słowa kluczowe: Fagpol Stacja obsługi samochodów Tarnowskie Góry , transport Tarnowskie Góry , spedycja Tarnowskie Góry , transport kolejowy Tarnowskie Góry , transport międzynarodowy Tarnowskie Góry ,