Transport ciężarowy krajowy europalet chłodnią busem Gliwice

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Transport, Spedycja > śląskie > Transport ciężarowy krajowy europalet chłodnią busem Gliwice

Transport ciężarowy krajowy europalet chłodnią busem Gliwice

Firma Transportowa Grzegorz Fugowski oferuje ekspresowy, solidny i terminowy transport ładunków na terenie kraju. Specjalizujemy się w transporcie ładunków paletowych samochodami dostosowanymi do państwa potrzeb.


Nasza flota to dwa nowoczesne ciągniki siodłowe marki Mercedes, z naczepą typu firanka oraz chłodnią o ładowności do 24 T (35 Europalet). Dodatkowo posiadamy Mercedesa o ładowności do 5 T z windą załadowczą i możliwością załadunku z boku.


Naszą ofertę uzupełnia Ford Transit o ładowności 1,5 T i 5 europalet. W przypadku towarów poza paletowych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Powierzając nam ładunek, mają państwo gwarancję dowozu na wymaganą godzinę w wymagane miejsce. Nie jesteśmy firmą spedycyjną.


Nasi kierowcy są doświadczeni, rzetelni i uprzejmi.


Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju współpracy i wielkości ładunku. Możliwość transportu ładunków w obie strony.


Na specjalne życzenie wykonujemy przeprowadzki.


Firmy spedycyjne prosimy o przesyłanie ofert drogą mailową.

Nazwa obiektu: Transport ciężarowy krajowy europalet chłodnią busem Gliwice
Branża: Transport, Spedycja, Transport
Województwo: śląskie
Adres: Ul. Gagarina 20/4
44-121 Gliwice
Tel: 503 303 063
Tel: 601 517 099
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
E-mail: g.fugowski@gmail.com

Słowa kluczowe: Transport ciężarowy krajowy europalet chłodnią busem Gliwice , transport ciężarowy Gliwice Śląskie , firma spedycyjna Gliwice Śląskie , transport chłodnią Gliwice Śląskie , transport europalet Gliwice Śląskie , transport krajowy Gliwice Śląskie , transport międzynarodowy Gliwice Śląskie , transport busem Gliwice Śląskie , przeprowadzki Gliwice Śląskie ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy: