HOLOGRAFIA POLSKA S.C. Pietrzykowice

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Druk, Poligrafia > dolnośląskie > HOLOGRAFIA POLSKA S.C. Pietrzykowice

HOLOGRAFIA POLSKA S.C. Pietrzykowice

Firma Holografia Polska s.c zajmuje się produkcją zabezpieczeń już od 1999r. Dzięki prowadzonej przez nas polityce rozwoju opartej o szerokie inwestycje, dajemy Państwu gwarancje produktu o najwyższej jakości.

 

W latach 2004 i 2009 skorzystaliśmy z funduszy unijnych na rozwój parku maszynowego, poza tym sami angażujemy znaczną część dochodów w unowocześnianie technologii. Na skutek tych starań, udaje się nam produkować zgodnie z najwyższymi standardami, czego dowodem są uzyskane przez nas liczne certyfikaty i przynależność do prestiżowej organizacji IHMA – zrzeszającej najrzetelniejszych wytwórców hologramów i materiałów holograficznych w skali światowej.

 

Park maszynowy firmy Holografia Polska s.c. pozostaje ciągle najlepiej wyposażonym i rozwiniętym w Polsce, a produkty zachowują stałą cenę mimo systematycznych wzrostów cen surowców stosowanych przy wyrobie hologramów zabezpieczających. Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że cały proces wytwórczy skoncentrowaliśmy w obrębie jednego kompleksu produkcyjnego.

 

Holografia Polska jest w stanie zrealizować zamówienia dotyczące produkcji hologramów, oraz druku etykiet i akcydensów zabezpieczonych hologramami. Poniżej znajdą Państwo opis naszej oferty. Wybierz interesujący Cię produkt i skontaktuj się z Nami w sprawie wyceny.

Słowa kluczowe: HOLOGRAFIA POLSKA Pietrzykowice , HOLOGRAFIA-POLSKA Pietrzykowice , hologram Pietrzykowice , zabezpieczenia Pietrzykowice , holografia Pietrzykowice , hologramy Pietrzykowice , hologram , holografia , hologramy , hologram Pietrzykowice , zabezpieczenia Pietrzykowice , holografia Pietrzykowice , hologramy Pietrzykowice , etykiety holograficzne Pietrzykowice , hologram , zabezpieczenia , hologramy , etykiety holograficzne ,