Restauracja Hotel Stylowa Namysłów

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Hotele > opolskie > Restauracja Hotel Stylowa Namysłów

Restauracja Hotel Stylowa Namysłów

HOTEL STYLOWA - to nowy i przytulny hotel położony na obrzeżu miasta Namysłów. Hotel inny niż wszystkie, gwarantuje przyjazną i intymną atmosferę, profesjonalny i kompetentny personel oraz obsługę na wysokim poziomie.

Hotel STYLOWA oddaje do dyspozycji swoich gości 12 przestronnych, komfortowo urządzonych pokoi usytuowanych na dwóch piętrach. 

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę w której znajduję się kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, podgrzewacz ręczników i suszarka do włosów.

Pokoje utrzymane są w ciepłej tonacji złota i borda, gwarantują wysoki standard i najlepszą jakość mebli oraz zastosowanych tkanin i dodatków. W pokojach znajduje się  telewizor z telewizją satelitarną,  oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada również pokój dla osób niepełnosprawnych, usytuowany na parterze obiektu.Słowa kluczowe: Restauracja Hotel Stylowa Namysłów,restauracja opolskie,imprezy okolicznościowe opolskie,pokoje hotelowe opolskie,wesela opolskie,imprezy integracyjne opolskie,imprezy plenerowe opolskie,catering opolskie,