Wytwórnia Pasz Nowa Sp. z o.o. Gostynin

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Pasze > mazowieckie > Wytwórnia Pasz Nowa Sp. z o.o. Gostynin

Wytwórnia Pasz Nowa Sp. z o.o. Gostynin

Firma została założona w 1992 r., pod obecną nazwą istniej na rynku od 2000 r. Oferujemy w sprzedaży detalicznej i hurtowej szeroką gamę mieszanek pełnoporcjowych oraz koncentratów dla zwierząt hodowlanych. Pasze, które wytwarzamy są wykorzystywane między innymi na fermie drobiu należącej do jednego ze współwłaścicieli. Fakt ten pozwala nam w praktyce ocenić jakość i wpływ naszych mieszanek na uzyskiwane wyniki, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas produkty są bezpieczne, efektywne i zbilansowane pod względem wszystkich potrzebnyh składników pokarmowych. Jest to jednym z czynników, które gwarantują dobre efekty hodowlane.

 

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, otwartość na sugestie naszych klientów oraz solidność to główne atutu firmy.

 

Oferujemy w sprzedaży hurtowej i detalicznej mieszanki paszowe pełnoporcjowe i uzupełniające w formie glanulowanej bądź sypkiej.

 

Produkty kierowane są dla:

- drobiu (stada rodzicielskie kur mięsnych, kurczęta ogólnoużytkowe, kury nioski, brojery, kaczki, gęsi, indyki)

- trzody chlewnej

 

Prowadzimy całoroczny skup zbóż takich jak:*

- pszenica

- kukurydza

- pszenżyto

- jęczmień

 

Na zamówienie wytwarzamy mieszanki i koncentraty według receptury przedstawionej przez klienta z wykorzystaniem własnych surowców jak również dostarczonych przez zamawiającego.

 

* w zależności od aktualnego zapotrzebowania na dany surowiec


Słowa kluczowe: Wytwórnia Pasz Nowa Gostynin , pasze Gostynin , pasze dla zwierząt Gostynin , pasze dla drobiu Gostynin , pasze dla trzody chlewnej Gostynin , całoroczny skub zbóż paszowych Gostynin , wytwórnia pasz Gostynin ,