Carolina Fleet Management Sp. z o.o.Warszawa

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Motoryzacja > mazowieckie > Carolina Fleet Management Sp. z o.o.Warszawa

Carolina Fleet Management Sp. z o.o.Warszawa

We współczesnym świecie samochody są integralną częścią funkcjonowania przedsiębiorstw. Warto więc zastanowić się, w jaki sposób można minimalizować koszty, jednocześnie maksymalizując wykorzystanie tych, nierzadko bardzo drogich, środków trwałych. Jest to szczególnie ważne, gdy spada sprzedaż, marże kurczą się i obniżanie kosztów operacyjnych staje się warunkiem przetrwania.
Carolina Fleet Management powstała w 2001r. w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie usługami typu full service leasing w zakresie samochodów służbowych. Od samego początku firmę tworzyli, pracując w niej do dzisiaj, eksperci w dziedzinie finansów, pasjonaci motoryzacji, znawcy rynku ubezpieczeniowego.
Byliśmy prekursorem programu do obsługi flot samochodowych Toyota CorpoCars Management.
Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom najlepszej obsługi gwarantującej im pełną satysfakcję i przyjemność korzystania z samochodów służbowych.
ZARZĄD CAROLINA FLEET MANAGEMENT
Maciej Olesiński   CEO, Prezes Zarządu 
Bogdan Jóźwicki     Prokurent 

Słowa kluczowe: Carolina Fleet Management Sp. z o.o.Warszawa,zarządzanie samochodami Warszawa,zarządzanie flotą samochodową Warszawa,wynajem saochodów Warszawa,wynajem długoterminowy Warszawa,