Centrum Zdrowia i Urody Bartoszek Pabianice

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Fizjoterapia, Masaże > łódzkie > Centrum Zdrowia i Urody Bartoszek Pabianice

Centrum Zdrowia i Urody Bartoszek Pabianice

Mam 30 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, począwszy od gabinetu fizykoterapii prowadzonego dla pracowników Zakładów Farmaceutycznych, skończywszy na prywatnym gabinecie masażu, który jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnych usług.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientek/klientów działalność gabinetu nie kończy się na masowaniu, posiadam także bogatą ofertę zabiegów na ciało i twarz, zaczynając od poprawienia jakości struktur szkieletowo mięśniowych, kończąc na efektach wizualnych, korzystając przy tym z preparatów tak firm jak Bernad Cassiere, TianDe, Eveline Cosmetics, Kabos, oraz pracując na urządzeniach firm BTL, Kate Beauty Professional oraz innych.

 

Oferta gabinetu dostosowana jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, schorzeń czy upodobań, gdyż według mnie każdy winien móc pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Wszystkie wykonywane zabiegi wykonywane są w atrakcyjnych cenach nie tracąc przy tym na profesjonalizmie ich wykonania. A wszystko to aby zrelaksować się po męczącym dniu, znaleźć ulgę w bólu, pozbyć się zbędnych kilogramów i wymodelować sylwetkę przed letnim sezonem, czy tez uwydatnić walory naszego ciała. Posiadam szeroką ofertę rabatów i zniżek oraz karty stałego klienta.

Nazwa obiektu: Centrum Zdrowia i Urody Bartoszek Pabianice
Branża: Fizjoterapia, Masaże, Rehabilitacja
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Zielona 12
95-200 Pabianice
Tel: 503 964 849
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://rehabilitacja-pabianice.pl
Strona www: http://www.masaz-rehabilitacjapabianice.pl
E-mail: k.m.bartoszek@wp.pl

Słowa kluczowe: Centrum Zdrowia i Urody Bartoszek Pabianice , gabinet Masażu z elementami rehabilitacji Krystyna Bartoszek Pabianice , gabinet masażu Pabianice , rehabilitacja Pabianice , zabiegi na ciało Pabianice , zabiegi na twarz Pabianice , terapia uderzeniowa Pabianice , masaż z rehabilitacją Pabianice ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Galeria