IT Company Agnieszka Pokrzywińska

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Internet > wielkopolskie > IT Company Agnieszka Pokrzywińska

IT Company Agnieszka Pokrzywińska

IT Company to dostawca usług z zakresu outsourcingu IT oraz promocji internetowej, a także twórca autorskiego systemu Belisama4CRM. Doświadczenie idące w parze z podejmowaniem innowacyjnych działań pozwala na udzielanie młodym przedsiębiorstwom kompleksowego wsparcia w ramach szeroko rozumianego rozwoju. Oferowane rozwiązania ułatwiają bowiem zarówno sprawne zarządzanie firmą, jak i skuteczne planowanie i realizowanie strategii marketingowej przedsiębiorstwa.

W ramach promocji internetowej firma zapewnia projektowanie stron www uwzględniających indywidualne predyspozycje i możliwości finansowe Klienta, a także pozycjonowanie witryn internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych za pomocą linków sponsorowanych oraz projekty graficzne, w tym również tworzenie logotypów. Przy czym wszystkie usługi można dostosować do własnych potrzeb i dostępnych funduszy.

Ofertę firmy uzupełniają szkolenia informatyczne i biznesowe, dostarczające wiedzy i umiejętności, które młodzi przedsiębiorcy mogą z powodzeniem wykorzystać podczas dalszej pracy nad rozwojem firmy.

Misją IT Company jest wspomaganie rozwoju nowopowstałych przedsiębiorstw na wielu płaszczyznach. Od kompleksowej pomocy w zarządzaniu firmą, poprzez serwis komputerowy, aż po promocję w Internecie – najprężniej rozwijającym się kanale komunikacji.

IT Company wspiera również lokalne instytucje, prowadzące aktywną działalność społeczną. Firma jest między innymi oficjalnym partnerem fundacji Piotr i Paweł „Radość Dzieciom” oraz realizuje projekty dla takich organizacji jak Galeria Twórców Sztuki i Kobieciarnia. Z ramienia firmy został powołany także IT Company Racing Team, który ma na swoim koncie już kilka znaczących sukcesów w zawodach SuperOes Poznań.

Nazwa obiektu: IT Company Agnieszka Pokrzywińska
Branża: Internet, Usługi
Województwo: wielkopolskie
Adres: ul.Marcelińska 92/94
60-324 Poznań
Tel: 61 8666 726
Tel: 61 8683 365
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Fax: 61 8666 726
Strona www: http://www.itcompany.pl
E-mail: biuro@itcompany.pl

Słowa kluczowe: IT, serwis komputerowy, strony WWW, oprogramowanie,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.
Galeria