Leśniczówka Okominek
Leśniczówka Okominek

Serdecznie zapraszamy do naszej uroczej Leśniczówki, malowniczo położonej nad brzegiem jeziora Okomin. Położenie leśniczówki w odległości niecałych 2 godzin od Warszawy i 800 m od drogi krajowej „7” sprawia, że znajdziecie tu  Państwo idealne miejsce na zorganizowanie  każdej rodzinnej lub kameralnej  imprezy firmowej.    Do dyspozycji Gości oddajemy całe piętro leśniczówki: 4  dwuosobowe pokoje (z możliwością dostawek) ,  dwie duże łazienki i jadalnię. Urządzony  ze  smakiem przestronny salon jest idealnym miejscem do biesiadowania i zabaw przy kominku. Od maja do listopada grillowanie i  większość całonocnych imprez przenosimy  do  drewnianej 300 metrowej stodoły.

Jednym z naszych atrybutów jest nowoczesna kuchnia polska, w której wykorzystujemy wszystko co najlepsze  z tradycji regionu.  Naszą specjalnością są dania z ryb, dziczyzny, dania wegetariańskie własnoręcznie robiony makaron i pierogi. Raj dla siebie znajdą  amatorzy swojskiego chleba, domowych wędlin i nalewek. Gości zachęcamy do uczestniczenia w wypieku chleba w naszym opalanym drewnem piecu, lepieniu pierogów, wyrabianiu makaronu. Zapewniamy nieporcjowane, całodzienne wyżywienie lub śniadania i obiadokolacje. Oryginalnie przygotowane i elegancko podane dania jemy przy wspólnym, dużym stole. Gdy dopisuje pogoda przenosimy się do altany w ogrodzie. W okresie letnim goście mogą spożywać warzywa i owoce z naszego ogrodu.

W cenie pobytu możecie Państwo korzystać z wszelkich urządzeń i atrakcji jakimi dysponujemy:

•             internet (Wi-Fi)

•             łódki, kanu, kajaki

•             rowery i sprzęt sportowy jak piłki, badminton, kije do nording walking)

•             boisko do siatkówki

•             boisko do mini golfa

•             plac zabaw dla dzieci

•             leżaki, huśtawki, hamaki

•             sprzęt do grillowania, kociołek węgierski

•             parking na terenie ogrodzonej posesji

Zapraszamy na pobyt zarówno weekendowy, jak i w trakcie tygodnia przez cały rok!

Szczególnie zapraszamy Państwa na pobyt Świąteczny i Sylwestrowy. W tym okresie wynajmujemy piętro leśniczówki  dla grup przyjaciół i rodzin, udostępniamy dobrze wyposażoną kuchnię i przygotujemy noworoczne ognisko.

Od maja rozpoczynamy sezon spływowy.

Facebook:

Leśniczówka Okominek

Hotel

Nazwa obiektu: Leśniczówka Okominek
Branża: Agroturystyka, Pensjonaty, Pokoje do Wynajęcia, Turystyka i Rekreacja, Imprezy okolicznościowe - organizacja
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Waplewo 59
11-015 Olsztynek
Tel: 515653788
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://lesniczowkaokominek.pl/
E-mail: lesniczowka.okomin@gmail.com

Słowa kluczowe: Leśniczówka Okominek ,pensjonat mazury , wypoczynek mazury , noclegi mazury , nocleg mazury ,pokoje do wynajęcia na mazurach , agroturystyka mazury , sylwester mazury , sylwester na mazurach , pensjonaty mazury , domowe obiady mazury ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.
Galeria