Ponderosa Szkółkarstwo Dariusz i Joanna Maciszewscy Kanie

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Szkółki Hodowlane > mazowieckie > Ponderosa Szkółkarstwo Dariusz i Joanna Maciszewscy Kanie

Ponderosa Szkółkarstwo Dariusz i Joanna Maciszewscy Kanie

Szkółkarstwo Ozdobne „Ponderosa” zajmuje się produkcją roślin od 1980 roku. Powierzchnia produkcji obejmuje 3,5 ha, z czego powierzchnia upraw gruntowych wynosi 2ha, a 1,5ha to uprawy w pojemnikach. Nasze rośliny cechuje duży asortyment i bardzo wysoka jakość. W ofercie naszej znaleźć można drzewa i krzewy liściaste, iglaste w pojemnikach oraz gruncie do 5m wysokości, a także młode sadzonki w P9 i luzem, formy strzyżone, stylizowane na bonsai. Głównymi odbiorcami są osoby indywidualne. Współpracujemy z dobrymi odbiorcami.

 

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie jak najwyższej jakości produkowanych i sprzedawanych przez nas roślin oraz zadowolenie klientów. Aby to osiągnąć inwestujemy w najnowsze technologie uprawy i dystrybucji.

 

Oferujemy kilkaset gatunków i odmian roślin sprawdzonych w naszym klimacie, przydatnych do nasadzeń trwałych w żywopłotach – szpalerach, pojedynczo i w grupach, skrzynkach balkonowych, typu Bonsai, na skarpach, ogrodach skalnych, ogrodach tematycznych i wszelkich innych aranżacji.

 

Oferujemy również poradnictwo i pomoc w realizacji dotyczących architektury i budowy zieleni oraz pielęgnacji nasadzeń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego ma pewność, że zostanie mu udzielona fachowa pomoc i obsługa. Na życzenie Klienta podajemy kontakt do sprawdzonych ogrodników.

 

Ze względu na szybko zmieniająca się ofertę, w celu uzyskania, szczegółowych informacji o roślinach znajdujących się aktualnie w sprzedaży bardzo prosimy o kontakt telefoniczny. Szczegółowe informacje dotyczące polecanych przez nas roślin znajdują się na stronie Związku Szkółkarzy Polskich.

 

PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI PRODUKTÓW OFERUJEMY ATRAKCYJNE RABATY!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Soboty: 9:00 - 16:30

Nazwa obiektu: Ponderosa Szkółkarstwo Dariusz i Joanna Maciszewscy Kanie
Branża: Szkółki Hodowlane
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Warszawska 20
05-805 Kanie
Tel.kom.: 602 478 495
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.ponderosa.net.pl
E-mail: ponderosa@poczta.fm

Słowa kluczowe: Ponderosa Szkółkarstwo Dariusz i Joanna Maciszewscy Kanie , szkółkarstwo Kanie , szkółkarstwo Pruszków , krzewy iglaste Kanie , krzewy ozdobne Kanie , drzewka ozdobne Kanie , drzewa liściaste Kanie , produkcja roślin Kanie , sadzonki Kanie , produkcja roślin Pruszków , ponderosa , ponderosa Kanie ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.
Galeria