Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. z o. o. Łapino

KSIĄŻKA INTERNETOWA.PL > Hotele > pomorskie > Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. z o. o. Łapino

Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. z o. o. Łapino

Na terenie ośrodka wśród drzew rozlokowanych jest 27 drewnianych domków. Mamy także 10 pokoi gościnnych. Domki są czteroosobowe i pięcioosobowe, każdy domek posiada łazienkę z prysznicem.

 

SALA BANKIETOWA:

Miejsce w którym organizujemy eleganckie wesela, przyjęcia, bale oraz inne imprezy okolicznościowe. Tu także zjedzą Państwo smaczny posiłek oraz odpoczną przy filiżance kawy.

 

NAMIOT:

Doskonałe miejsce na oryginalne przyjęcie weselne lub inną dużą uroczystość.

 

CHATA GRILLOWA:

Idealne miejsce na spotkania oraz imprezy w mniejszym gronie, przy kominku i muzyce.

 

KAPLICA:

Kaplica położona jest tuż nad brzegiem jeziora, wśród zieleni, a w tle słychać radosny śpiew ptaków. Nasza kaplica to wymarzone miejsce na złożenie przysięgi małżeńskiej.

 

MOLO:

Ośrodek posiada swoje prywatne molo na którym można odpocząć podziwiając piękne widoki. Obraz zmienia się w zależności od pory dnia oraz pory roku. Dlatego warto nas odwiedzać przez cały rok. Przy molo mieści się wypożyczalnia sprzętu wodnego.

 

WESELA:

Przyjęcia weselne to jedna z naszych specjalności. Wesele u nas to wydarzenie samo w sobie. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełne atrakcji. Tylko u nas, pośród drzew, nad brzegiem jeziora w specjalnie do tego celu zbudowanej kapliczce kapłan udzieli Wam ślubu. Samo przyjęcie może odbyć się w sali bankietowej,  namiocie lub chacie grillowej. Obszerna baza noclegowa pozwoli weselnikom odpocząć przed poprawinami...

 

KOMUNIE:

Przyjęcia komunijne. Zwykle organizowane w plenerze - w "namiotach" lub chatce grillowej. Zabawa pośród drzew to dla dzieci prawdziwa przyjemność a dla rodziców i gości duża wygoda.

 

BALE:

Nasza kolejna specjalność to bale i imprezy tematyczne. Bal francuski, hiszpański czy grecki to imprezy przeprowadzone według ciekawych scenariuszy. Tworzymy specjalną choreografię mającą na celu wprowadzenie Państwa w odpowiednie klimaty. Przygotowane są specjalnie na tą okazję muzyka, wystrój, stroje kelnerów i obsługi, zabawy oraz jedzenie..., tego nie znajdziecie nigdzie indziej...

 

KĄPIELISKO:

Ośrodek posiada swoją prywatną plażę nad brzegiem jeziora oraz drewniany pomost. Woda w jeziorze jest bardzo czysta a piasek drobny jak nad morzem. Kąpielisko posiada wydzielony brodzik dla dzieci.

 

KULIG:

W dzień czy w nocy z pochodniami? Tylko z kiełbaską czy z dzikiem i grzanym winem?... To Państwo decydują. Szalony kulig za końmi wśród leśnych knieji... Takie i inne atrakcje czekają na Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym ROMA

 

Dodatkowy kontakt:

biuro@romalapino.pl  

marketing@romalapino.pl

Nazwa obiektu: Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. z o. o. Łapino
Branża: Hotele, Pensjonaty, Restauracje, Imprezy okolicznościowe - organizacja
Województwo: pomorskie
Adres: Łapino
83-050 Kolbudy
Tel: 666 321 666
Tel: 58 682 74 44
W razie kontaktu powołaj się na wpis w ksiazka-internetowa.pl
Strona www: http://www.wypoczynekroma.pl
E-mail: recepcja@romalapino.pl

Słowa kluczowe: Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Sp. z o. o. Łapino , Przedsiębiorstwo Turystyczne Roma Łapino , Wesela Łapino , Wczasy Łapino , Wakacje Łapino , Wczasy Rodzinne Łapino , Szkolenia Łapino , Ośrodek Wypoczynkowo -szkoleniowy Łapino , Obozy Sportowe Łapino , Weekendy Łapino , Wypoczynek Łapino , Pobyty Łapino ,

Wpisz adres startowy (skąd wyruszasz), aby pokazać trasę dojazdu do firmy:

Wymagane posiadanie Flash playera w wersji 8+.
Galeria